Aktualności

OGŁOSZENIE W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ COVID-19

kwi 22, 2020 | Ogłoszenia

Szanowni Państwo! Zapraszamy do zapoznania się z wpisem zawierającym wszystkie niezbędne informacje. Na samym dole posta mogą znajdować się załączniki do pobrania. W przypadku pytań zapraszamy do biura lub kontaktu poprzez formularz kontaktowy, telefon i e-mail …

 

O G Ł O S Z E N I E

w związku z epidemią KORONAWIRUSA

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 19 kwietnia 2020 r.

(Dz.U. Poz 697 z dnia 19-04-2020 r. §9.1 pkt 3) od dnia 20 kwietnia 2020 r:

  • w trakcie sprawowania kultu religijnego, w tym czynności lub obrzędów religijnych, w budynku użyteczności publicznej przeznaczonym na potrzeby kultu religijnego znajdował się 1 uczestnik na 15m2 powierzchni tego budynku, oprócz osób sprawujących kult religijny

  • na cmentarzu znajdowało się nie więcej niż 50 uczestników podczas jednego pogrzebu, oprócz osób sprawujących kult religijny, osób dokonujących pochowania lub osób zatrudnionych przez zakład lub dom pogrzebowy.

    Oznacza to, że w budynku kaplicy św. Jerzego na Cmentarzu Komunalnym w Niemczy w trakcie pogrzebu znajdować się mogą maksymalnie 4 osoby, na terenie cmentarza na zewnątrz budynku w trakcie pogrzebu 50 uczestników oprócz osób sprawujących kult religijny, osób dokonujących pochowania lub osób zatrudnionych przez zakład pogrzebowy.

Nie zastosowanie się do powyższych zaleceń może skutkować narażeniem się na sankcje administracyjne określone odrębnymi przepisami.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Sprawdź poniżej

Czystość i zieleń miejska

Nieruchomości

Aktualności

Jesteśmy blisko Ciebie!

Firma

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Skip to content